• 02125901500
  • info@temizteknoloji.com

KURUMSALHİZMETLERİMİZ

E-Atık Toplama ve Geri Dönüşümü

Temizteknoloji, tüm Türkiye genelinde uzman personeli ve lisanslı atık toplama araçlarıyla e-atık toplamaktadır. E-atıklar tesisimize kabul edildikten sonra tartılarak ilk önce değerli ve yeniden kullanılabilecek parçaların zarar görmemesi amacıyla elle söküm işlemine tabi tutulurlar. Bu ilk ayrım yapıldıktan sonra, çeşitli kırma ve ayırma makinelerinin yardımıyla atıklar, cam, demir, demirdışı metal, basılı devre kartları, kablo, pil ve plastik gibi bileşenlerine ayrılırlar. Bu malzemelerden tesisimizde geri dönüşüme uğramayacaklar, mevzuata uygun şekilde paketlenip depolanarak geri dönüşümlerinin yapılacağı tesislere gönderilmeyi beklerler.

Tesisimizde monitör, Lcd, dizüstü bilgisayarlar, masa üstü bilgisayarlar, klavyeler, fareler, hard diskler, tabletler, cep telefonları, telefonlar, fotokopi ve yazıcılar, projektörler, Cd ve Dvd çalarlar, aydınlatma ekipmanları ve benzeri atıklar geri dönüştürülmektedir. Ayrıca elektrikli ev aletlerinden mikrodalga fırınlar, çamaşır ve bulaşık makineleri, fırınlar ve klimalar da işlem görmektedir.

Elinizdeki toplu miktardaki e-atıkların teslim alınması için bizi +90 212 590 15 00 nolu telefonumuzdan arayabilir ya da E-Atık teslim formumuzu doldurabilirsiniz. Kişisel E-atıklarınızın toplanması ve bize iletilmesi için ise bağlı bulunduğunuz belediyelere başvurabilirsiniz.